Aktuality, Strana 5

Jízdárna v provozu !!!

Přinášíme dobrou zprávu, jízdárna ještě není zcela perfektní, místama pořád potřebuje doschnout, ale už je v provozu. Zahájili jsme a je to řeknu Vám, fajn, po těch dvou měsících téměř pouze v terénu, je to příjemná změna. I koně dnes vypadali vcelku, že je to baví. Zítra vytahujeme ze stodoly i kavalety :-). Takže to vypadá, že od příštího týdne můžeme najet na pravidelné lekce tak, jak jste byli zvyklí, popřípadě se ozvěte pro úpravy dne a hodiny, domluvíme, začneme trénovat !

Těsíme se na Vás, Eva&koně

Volná místa na léto !!!

Aktuálně máme skoro plno a vážíme si toho, ale můžete se přihlásit jako náhradník, napsat o který turnus byste v případě nějakého uvolněného místa měli zájem.

Přesto je zde ještě několik volných míst !!!

 

Uvolnilo se nám 1 místo na 1. turnus.

Dále máme 3 volná místa v 9.turnusu.

 

V případě zájmu posílejte email na epodrabska@seznam.cz, info@oldrichovskakonirna.cz

Provoz v únoru

Letošní zima je zatím velmi nestálá, mění se nám často mráz a sníh v bahno a déšť, čímž se velmi rychle mění terén, jízdárna je samozřejmě velmi často neprovozuschopná. Proto Vás prosíme o shovívavost, nedá se v současné době domlouvat dlouho dopředu ani na lekci ani na vyjížďce, je třeba se domluvit pouze předběžně, sledovat předpověď počasí a vše si potvrzovat ještě týž den.

Nyní je tedy vše na domluvě ze dne na den, prosím nejlépe sms na moje tel. číslo 777209971.

Jakmile by se vše ustálilo, začneme zase normální pravidelný provoz.

Děkujeme za pochopení

...i takto to tady bohužel teď v těchto dnech vypadá...

Nové webové stránky

Spouštíme úplně nové webové stránky ... né že by se nám ty původní nelíbily, ba naopak, ale bohužel byly již na zastaralé šabloně, přestávaly být spolehlivé a také se hůře zobrazovaly na mobilech. Byli jsme tedy nuceni pro Vás spustit stránky tyto, zcela nové, sice trošku formou eshopu, což Vám ale zase při objednávání letních i jiných pobytů usnadní práci. Snad se Vám budou líbit a budete se v nich orientovat. Vaše názory, nápady, připomínky rádi vyslechneme !!!

Kdybyste tedy hledali staré články, fotogalerie, příspěvky z let minulých, nedivte se, že je zde nenajdete. Prolistujte klidně náš facebook, tam také najdete spoustu starších příspěvků, fotek z letních i jiných pobytů. A pro jakékoli informace nás neváhejte kontaktovat.

Děkujeme

Vánoční setkání 2018

Letošní Vánoční setkání 23.12.2018 mělo asi nejhojnější účast...nejen, že Vás přišlo a přijelo i z veliké dálky tolik, ale také jste koním nadělili spoustu dobrot a potřebných věcí. Nemůžu nezmínit i to, že jste někteří obdarovali i mě a někteří úplně nerozumně tolik moc !!! Moc bych Vám všem chtěla poděkovat, nejen za koně, ale i za sebe, opravdu si toho moc vážím a budu se snažit, abyste tu dál byli spokojeni .... Děkujeme !!! ❤️

Stránka 5 z 5 - 45 položek celkem