Letní prázdniny u koní

LÉTO 2022 JE JIŽ PLNĚ OBSAZENO, MOC SI TOHO VÁŽÍME !!! Pokud budete chtít být vedeni jako náhradnici, napište email. 

Děkujeme za Váš zájem !

 

POKUD CHCETE UHRADIT ZBYTEK ČÁSTKY ZA POBYT NA ÚČET (4500,- je doplatek, pokud jste uhradili zálohu 2000,-), můžete tak učinit na NOVÉ !!! č. účtu 6161391329/0800

Pokud tak učiníte, prosím uvědomte mne o tom emailem, popřípadě uveďte do zprávy pro příjemce jméno přihlášené osoby.

PŘÍJEZDY JSOU VŽDY V NEDĚLI 8.00 - 9.00 A ODJEZDY V PÁTEK 18.00 - 19.00. Veškeré informace najdete v následujícím dokumentu !!! 

A zde dokument -  Pobyt v Oldřichovské konírně, kde můžete najít veškeré odpovědi na Vaše otázky, jak to tu je a jak to tu probíhá a co vše potřebujete, prosím než zvednete telefon a zavoláte nebo napíšete, doporučuji věnovat pár minut a přečíst, předejdete tak zbytečným dotazům a ušetříte mi tím drahocenný čas, kterého věřte mi, nemám nazbyt, děkuji :

Pobyt v Oldřichovské konírně_2022

 

Dokumenty ke stažení potřebné k pobytům - jsou čtyři,  můžete je taktéž zaslat naskenované či vyfocené emailem. Kdo u nás již byl, stačí pouze Bezinfekčnost, pokud je potřeba nový posudek (pokud pozbyl platnosti). Souhlasy mám schované a pouze dopíši datum letošního pobytu. Šetřeme papírem a inkoustem ;-). 

Bezinfekčnost_2022_Oldřichovská konírna

Informovaný souhlas_pobyt2022_1

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte 2022

Souhlas_GDPR_2022

 

 

POBYTY U KONÍ POŘÁDÁ JK OLDŘICHOVSKÁ KONÍRNA Z.S.

(V souladu se současnou legislativou pro pořádání takových akcí upozorňujeme, že přihlášením k pobytu vstupujete do našeho JK Oldřichovská konírna z.s., což pro Vás nicméně není nijak a ničím závazné, závazné je pouze zaplatit uvedený poplatek.)

 
  • Prázdniny u koní 9. turnus  28. SRPNA - 31. SRPNA 2022
    Tento poslední srpnový pobyt - zkrácený, 4 - denní, bych ráda pojala jako soustředění, přijímám na něj tedy pokročilejší děvčata a v omezenějším počtu tak, aby na každou vyšel jeden kůň, kterého bude jezdit po celou dobu.  Momentálně jsou volní 2...
    Dostupnost:3 volná místa
    Kód:59