Letní prázdniny u koní

LETNÍ TURNUSY PRO LÉTO 2024 JSOU JIŽ VYPSÁNY !!! 

Je vypsáno 8 klasických pobytových turnusů a 9. turnus jako příměstský od pondělí do pátku. Na našich pobytech se děti jenom nevozí, skutečně se učí jezdit, komunikovat s koňmi, starat se o ně a jejich zázemí a také se teoreticky vzdělávají. Zabýváme se samozřejmě základy ježdění v anglickém stylu, dle individuální zdatnosti a dosažených dovedností se děti dále posouvají, vyzkouší si i jízdu v terénu, plavení koní (ve vhodném počasí), práci s koňmi ze země, ve volnosti ... Navíc se závodně zabýváme disciplínou Working Equitation a na každém turnusu ji představujeme, děti si ji mohou vyzkoušet, jelikož máme k dispozici i překážky, které se při ní překonávají a dozví se o ní vše potřebné. 

V případě většího zájmu o příměstskou variantu pobytu jsme ochotni ještě některý další z turnusů přepsat, prosím uvědomte nás o tom emailem, či jakoukoli formou zprávy (tel, mess, whatsapp). Dále počítáme i s variantou, že pokud se některé turnusy nenaplní pobytovou formou, doplníme je příměstskou variantou. Raději bychom ale, aby byl turnus jednotný, ať už tak nebo tak, ale všichni stejně. 

Rádi bychom udrželi tuto cenu, která je uvedena u každého turnusu, vyhrazujeme si však právo na dodatečné zvýšení ceny v reakci na případné razantní zvýšení cen potravin, ne však více než o 1000,- Kč a opravdu pouze v případě nutnosti. Děkujeme za pochopení 

 Dokumenty ke stažení potřebné k pobytům - jsou čtyři,  můžete je taktéž zaslat naskenované či vyfocené emailem.

Kdo u nás již byl, stačí pouze Bezinfekčnost, pokud je potřeba nový posudek (pokud pozbyl platnosti). Souhlasy mám schované a pouze dopíši datum letošního pobytu. Šetřeme papírem a inkoustem ;-). 

Prohlášení o bezinfekčnosti_2024

Informovaný souhlas_pobyt2024

Souhlas_GDPR_2024

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte 2024

 DÁLE

V TOMTO DOKUMENTU NAJDETE VŠECHNY ODPOVĚDI NA OTÁZKY, KTERÉ SE TÝKAJÍ NAŠICH POBYTŮ, CO S SEBOU, JAK TO TADY CHODÍ ATD (nadepsán 2023, ale platí stále stejně i pro nový rok 2024).:

Pobyt v Oldřichovské konírně_2023

 

POBYTY U KONÍ POŘÁDÁ JK OLDŘICHOVSKÁ KONÍRNA Z.S.

(V souladu se současnou legislativou pro pořádání takových akcí upozorňujeme, že přihlášením k pobytu vstupujete do našeho JK Oldřichovská konírna z.s., což pro Vás nicméně není nijak a ničím závazné, závazné je pouze zaplatit uvedený poplatek.)

Tento projekt je realizován s částečnou podporou dotací Můj klub Národní sportovní agentury

mceclip0-1

 
  • Řadit dle:
  • 9 položek celkem

Stránka 1/1