Parkování u Konírny

Vážení příznivci, klienti, návštěvníci...

chceme Vás jen tímto upozornit, ze si občane naši vesnice vydobyli umístění značky “Zákaz stání” těsně před Konírnu, údajně vzhledem k tomu, že parkování podél plotu znepřehledňovalo zatáčku nad námi. Někdo skutečně parkoval nekorektně a překážel, musíme tuto skutečnost nyní přijmout.

Mnozí z Vás už od té doby u nás byli a značku přehlédli, proto na to upozorňuji. Parkujte tedy buď před ni nebo od první křižovatky nad námi kdekoli ve vsi dle Pravidel silničního provozu a v případě suchého období pokud vidíte otevřená vrata, můžete zajet dozadu k vybehum či před naši oktavku u horního vjezdu (ke straně, tak aby oktávka mohla vyjet).

Na Zákazu stání ale pochopitelne můžete zastavit a nechat dítě vystoupit, počkat až přijde, se zapnutým výstražným osvětlením.

Omlouvame se za komplikaci a věříme, ze nám i přesto zachováte přízeň. Okomentovat to více nemá smysl, snad jen “úspěch se neodpouští” či něco podobného...? A to ne kvůli značce, ale střádá se toho více, však vy kdo jste našimi příznivci již déle, sami víte. Bohužel už se stalo, ze někdo zaparkoval správně někde jinde a dostal za to na sklo napis fixem, prosím kdyby se Vám to také stalo, vyfotte to a dejte vědět, poškozování cizího majetku je taktéž přestupek.

Hezky den všem