Parkování u Konírny

Vážení příznivci, klienti, návštěvníci...

chceme Vás jen tímto upozornit, ze si občané naší vesnice vydobyli umístění značky “Zákaz stání” těsně před Konírnu, údajně vzhledem k tomu, že parkování podél plotu znepřehledňovalo zatáčku nad námi. Někdo skutečně parkoval nekorektně a překážel, to bezesporu a tak musíme tuto skutečnost nyní přijmout.

Mnozí z Vás už od té doby u nás byli a značku přehlédli, proto na to upozorňuji. Parkujte tedy buď před ni nebo od první křižovatky nad námi kdekoli ve vsi dle toho, jak Vás učili v autoškole a v případě suchého období pokud vidíte otevřená vrata, můžete zajet dozadu do areálu či před naši oktávku u horního vjezdu (ke straně, tak aby oktávka mohla vyjet).

Na Zákazu stání ale pochopitelně můžete zastavit a nechat dítě vystoupit, nebo nastoupit, či vyložit nebo naložit náklad, tak jak je definováno v popisu značky.

Bohužel se stalo a ne jedenkrát, že někdo zaparkoval správně, tam, kde značka nemá svoji platnost, tak, jak v řadě parkují další sousedé a vysloužil si tím nápis fixem na sklo, že chodník není parkoviště ... co dodat, prosíme, pokud by se Vám něco podobného stalo, vyfoťte to, nahlaste nám, budeme to řešit. Občané by si měli uvědomit, že poškozování cizího majetku je totiž trestný čin, ne jen přestupek.

Omlouváme se za vzniklou komplikaci, se kterou opravdu nemůžeme nic udělat a věříme, ze nám i přesto zachováte přízeň.

Hezky den všem