Program na podzim

Léto zatím stále běží, ale přesto už musíme myslet na začátek školního roku. Tak zatím předběžné informace k provozu od září:

1. týden září máme DOVOLENOU !!! Až do neděle 8.9.2019. Přijímám pouze sms, messenger, whatsapp či emailové zprávy od stálých jezdců, kteří se budou chtít domlouvat, kdy budou chodit od toho následujícího týdne a prosím o případné strpení v případě, že neodpovím ihned.

Od pondělí 9.9.2019 mohou opět začít jezdit stálí jezdci a nebo samozřejmě i ti nárazoví, upozorňuji na mírné změny v ceníku - viz. záložka Jízda na koni a její podsložky.

Co se týče týdenního režimu, tak budou opět volné dny středy, fungujeme tedy kromě středy denně, včetně víkendů, na víkendy se hlaste opět nejlépe pomocí sms, messengeru atd. zpráv v druhé polovině týdne.

V září není žádný prodloužený víkend, ale je samozřejmě možnost domluvit se na víkendovém pobytu - při nahlášení alespoň 4 účastnic.

Podzimní prázdniny jsou letos v termínu 25.-30.10.2019, jelikož je o ně enormní zájem, bude rozhodovat věk a "služební věk" v Konírně, tedy dostanou přesnost děvčata starší a ta, která k nám jezdí už opakovaně. Je to velmi těžké, původně jsme chtěli na podzimky odjet pryč my, ale to by mi asi někteří neodpustily, takže podzimky budou, ale zatím nevyhlašuji volná místa, kdyby náhodou, objeví se to zde včas.