Červen v Konírně

Blíží se nám kvapem konec školního roku a tím začátek prázdnin. Začalo nám také letní počasí, které přináší vedro, což nás moc netěší. Při teplotách kolem 30 st. se opravdu jezdí špatně, koně i my jsme zmučeni slunečním žárem a otravný hmyz také nikomu na pohodě nepřidá. Proto prosím na koně i na vás samotné myslete při objednávání se na jízdy. Je možné, že vás odkáži na večerní nebo naopak brzké ranní hodiny, nebo místo jízdárenské lekce zvolíme raději vyjížďku do přírody, která není až tak náročná a občas se schováme do lesa. Pokud hledáte pokyny pro příjezdy na letní pobyty a další věci kolem, klikněte si na sekci Pobyty u koní a Letní pobyty, najdete zde všechny potřebné informace.

Normální provoz bude zakončen v neděli 16.6.2019 !!! Poté již mají koně krátké 14tidenní prázdniny před vypuknutím jejich největší práce za celý rok, při letních pobytech. My zároveň potřebujeme vše připravit a nachystat na to, aby tu řada z Vás mohla strávit hezký týden nebo dva. 

Přejeme všem úspěšné zakončení školního roku a hlavně krásné, pohodově prožité prázdniny, s mnohými se těšíme už teď na viděnou !!!

Po letních prázdninách začínáme druhý týden v září zase normální provoz, proto během toho prvního školního týdne můžete již psát (prosím pište, nevolejte a buďte trpěliví na odpovědi - budeme po létu hodně unaveni) jak to s Vámi vypadá, kdy byste asi tak mohli chodit na pravidelné lekce.