Vánoce 2020 a program po Novém roce

Především musím všem moc poděkovat. Naši výzvu jste přijali, i když spousta z Vás mě "naštvala", protože jste zase nosili dobroty a dárečky pro mě ... :-) ... ale, opravdu ze srdce děkujeme, vybralo se poměrně hodně peněz, musím říct, že rozhodně na víc, než na jeden závoz granulí například. Je to v obálce a bude použito opravdu jen a jen pro koně ... leden a únor bývají takové kritické měsíce, ještě k tomu, když nám covid zase přináší zákazy ... takže opravdu jste pomohli. No a někteří - některé z Vás mě dojaly k slzám, svými vzkazy a přáníčky přiloženými k dárečkům nebo poslanými zprávou .... jako vždy říkám, to je to nejvíc, víc než jakýkoli finanční obnos ... 

 

Letošní Vánoce jsme si prožili s koňmi sami, tak to vánoční nadílení bylo takové komorní, na druhou stranu, bereme to tak, že si letos nakonec opravdu odpočineme, nejen my, ale oni, neustále se kolem nich někdo motá, tak letos to opravdu budou mít odpočinkové jak fyzicky, tak psychicky. Ale nebojte se, o nic nepřišli, nadělili jsme jim dobroty přímo na Štědrý den, a celé svátky dostávají ode mě neustále nějaké dobrůtky a pamlsky ... ;-)

Bohužel máme zase 5. stupeň, vše zakázané .... jinak bychom od 2.1. 2021 zase začali jezdit. Nicméně, musíme zůstat ve spojení na telefonech, podle toho, jak se bude situace vyvíjet, ono také tedy není vůbec příznivé počasí, nejdříve nám už tradičně vánočně napršelo a to dost, a teď to parádně zmrzlo a asi ještě zmrzne ... co Vám budu povídat, momentálně je jízdárna nepoužitelná ... uvidíme tedy, dle všech okolností, napíši všem pravidelným jezdcům, nemusíte se bát.