Adventní čas a Vánoce 2020

Naši milí jezdci, nebo spíš jezdkyně, rodiče, majitelé koní, přátele, příznivci...blíží se nám ten Vánoční čas, blíží se tím naše Vánoční setkání (které samozřejmě teprve uvidíme, zda proběhne), čas, kdy rádi nosíte nějaké dárečky, ať už koním, ale často i mně a já si toho velmi vážím a chápu, že mi právě děvčata chtějí udělat radost. Mám na Vás letos ale velkou prosbu...chtěla bych Vám říct, ze mi udělá vždy největší radost, když můžu našim koním dopřát vše, co potřebují, to je pro mě to největší štěstí a radost. A pochopitelně to se vždy spojuje s finančními výdaji. Jak víte, probíhá rekonstrukce stodoly, museli jsme koním v horním výběhu upravit povrch (což se muže zdát jako prkotina, ale kupříkladu jen to stálo 26tis), koně neustále potřebuji nějaké krmné doplňky (zase například, závoz granulí na dva měsíce vyjde na 10tis), veterinární péči (kupříkladu pouze diagnostika kulhání u Feldy vyšla na 7tis)...však víte...a tak by mi udělalo větší radost než pozornosti v podobě čokolád (i když ji miluju ???? to víte...), lahví vína (stejně prakticky nepiju), nebo nějakých drobností (které ale často vyjdou docela draho), kdybyste hodili par drobných do kasičky a je úplně jedno zda to bude 10,-, 100,- nebo 200,- Kč....já ji tam někam dám a bude k dispozici. Každý příspěvek se bude hodit na bylinky, homeopatika, vitamíny, krmení, nebo třeba na různé vybaveni k ježdění (například sedlo je záležitost většinou 5-15 tis)....zkrátka na to, co je aktuálně třeba. Nechtěla bych ale v žádném případě, aby to bylo pochopeno jako povinnost, ba naopak. Věřím, ze chápete jak to myslím... Nejde totiž vypsat seznam toho, co byste popřípadě mohli nakoupit vy, je toho tolik a nikdy moc nevím, co bude nejvíc potřeba...
 
Letos Vás chodí jezdit hodně moc když to jde, jsem za to moc ráda, budu se snažit Vás nezklamat a zvládat to, nejlepší by bylo, kdybyste mohli všichni chodit i několikrát týdně, to by koníčkům vydělalo na vše, co potřebují bez našich "dotací", ale to už bych se  musela naklonovat a koně rozmnožit :-D to už prostě nezvládneme ... přeji si, abychom už nemuseli být omezováni a virus šel k čertu...a doufám, ze se budeme moci setkat na Vánoce tak, jako každý rok ❤️. To si ještě řekneme a napíšeme tady i na fb. 
 
Pravděpodobně budeme jezdit až do neděle 20.12., tedy pokud to půjde a v jakém počtu to půjde a podle počasí. 28.12. - 3.1. pokud bude příznivé počasí a terén taktéž, vyvěsím zde a na fb možnost se přihlásit. 
 
Přeji Vám všem klidný a příjemný adventní čas a děkuji Vám, že s námi jste ..