Ježdění v září

V prvním týdnu září si tradičně musíme "odfrknout", jak koně, tak my, ale vy pište sms nebo jinou formou zprávy (email, whatsapp, messenger), jak byste chtěli chodit, jaký den, jaký čas ... budeme to pomalu skládat. Prosím o psaní, ne volání. 

K čemu dochází a možná jste si již všimli, je zdražení ježdění, mrkněte do ceníku, bohužel reakce na všeobecné zdražování všeho prostě přijít musela, i mně samotné je to nepříjemné, ale nedá se nic dělat… Lekce pro pravidelné jezdce nyní bude za 400,- Kč, samozřejmě můžete zase využít předplacené permanentky a mít tak 11. lekci zdarma, avšak s omezenou časovou platností, tak jak je uvedeno v sekci Jízdy na koni. Pro pravidelné jezdce je vyjížďka (která je většinou stejně kvůli nesjízdnosti jízdárny) za stejnou cenu jako lekce na jízdárně. Individuální lekce je v ceně 500,-. 
Vše zde

 

NOVINKA je - nebo spíš je v plánu, jeden či dva dny v týdnu chceme otevřít pony školičku, jeden den v týdnu - nejspíše úterý nebo čtvrtek odpoledne a v sobotu dopoledne bychom věnovali cca 2-3 hod času těm nejmladším, děti by se zde sešly ve větším počtu (cca 4-6), společně bychom u koní něco udělali, poníky bychom nachystali k ježdění, děti by se vystřídaly a poté je zase společně odstrojily a uklidily jim ve výběhu. V rámci lekce bychom si také povídali trochu teorie, abychom věděli co a proč děláme .. V plánu je i koupě dalšího, šikovného poníka. Prosím o zájemce o předběžnou zprávu. Předběžná cena by se pohybovala při docházce jedenkrát týdně 1000,- a při docházce obou dní v týdnu 2000,-. Platba však předem vždy na začátku měsíce a ne dle docházky.

 

Tak se už těším na zářijové setkání a zatím si ještě moc hezky užívejte léta ! E.