Nový školní rok 2023/2024

Tak všem přejeme především skvělý vstup do nového školního roku, ať Vám to jde a klape a ve škole se Vám líbí a daří.

My teď pár dní nabereme síly po prázdninách, které nám letos přinesly 9 týdnů plných práce, přijelo Vás spousta, nakonec se všechny turnusy naplnily a léto jelo na plné obrátky. Bylo to náročné, ale bylo to fajn, žádné velké zranění, žádné problémy, byly jste skvělé, šikovné a byla radost Vás tu mít. Nicméně samozřejmě velká práce, zodpovědnost a náročnost to byla. 

Bereme si s koňma dovču jen do pondělí 11.9. a od úterý 12.9. tu pro Vás zase jsme !!! Posílejte mi nejlépe zprávy nebo meily, mess, whatsapp, jak byste mohli chodit, abychom zase dali každý den dohromady co nejlíp, abyste šli do skupinky dle vašich schopností a pokročilosti a na všechny se dostalo.

Nejtěžší bude sestavit víkendy, pony školy, tam začneme víkendem 16.9. - 17.9., všem napíšu sms, kdyby někomu nepřišla, nebojte se přihlásit !!! 

Děkuji celému týmu Oldřichovské konírny za léto, děkuji za to, že jste mi v závěru umožnili jet na MČR Working Equitation 2023, které jsem si nesmírně užila a dovezli jsme si s Armenkem krásné 5. místo v třídě L. 

Děkuji a těším se až zase začneme ;-)