Prázdniny u koní 9. turnus 28. SRPNA - 31. SRPNA 2022

Neohodnoceno

Tento poslední srpnový pobyt - zkrácený, 4 - denní, bych ráda pojala jako soustředění, přijímám na něj tedy pokročilejší děvčata a v omezenějším počtu tak, aby na každou vyšel jeden kůň, kterého bude jezdit po celou dobu. V případě nenaplnění kapacity turnus nebude realizován. 

 

Příjezd v neděli ráno od 8.00 do 9.00 hodin a odjezd ve středu odpoledne 16.00 - 17.00 hodin - prosíme o dodržování těchto časů z organizačních důvodů.

 

 


  • 9 volných míst
4 500 Kč / místo
Kategorie: Pobyty u koní
 

Pokud budete mít  zájem o 14 dní, budeme si účtovat příplatek 500,- Kč v případě soboty strávené u nás. V případě, že dceru odvezete a zase v neděli přivezete, je samozřejmě cena stále stejná. V sobotu je třeba počítat s klidovým režimem.

Děti mladší 8 let bereme pouze po předchozí návštěvě a individuální dohodě kromě těch, které už známe a pobyt u nás již absolvovaly (volejte, pište email). Věkově budou letos všechny turnusy namíchané, pokryjeme tak všechny koně včetně poníků, pokud by v některém turnusu již byla většina děvčat starších, nemusíte se bát, že bych k nim dala třeba jednu holčinu malou, ohlídám to a probereme jinou možnost emailem nebo telefonicky po přijetí přihlášky.

Další informace pro ty, jež to u nás ještě neznají najdete v záložce Pobyty pro děti - doporučuji přečíst, je tam spousta odpovědí na Vaše otázky.

Přihlášku provedete kliknutím na produkt, jako když objednáváte v eshopu, nebo pokud byste s tím měli potíž, posláním emailu se jménem a datem narození Vaší dcery - po další emailové dohodě již závazná rezervace zaplacením poplatku 2000,- Kč na účet č. 5429527369/0800  (vratný při zrušení rezervace do 15.5.2022), přihlásit dítě musí vždy jeho rodič

Doplatek celkové ceny potom hradíte v hotovosti při příjezdu nebo týden před nástupem zašlete na stejný účet, na který jste posílali zálohu a uvědomte mne o tom prosím emailem. 

Emailový kontakt:  info@oldrichovskakonirna.cz nebo epodrabska@seznam.cz, v případě nutnosti

tlf. 777209971.

Děkuji a těším se na Vaše rezervace.