Prázdniny u koní 7. turnus 11. SRPEN - 16. SRPEN 2024

8 hodnocení

Moc si vážíme zájmu o naše pobyty, který je rok od roku vyšší, doufáme tedy, že i letos se to tu bude v létě hemžit mladými jezdkyněmi (většinou mají zájem o pobyty děvčata).

Letos opět příjezdy v neděli ráno od 8.00 do 9.00 hodin a odjezdy v pátek večer 18.00 - 19.00 - prosíme o dodržování těchto časů z organizačních důvodů.

Děkujeme

 

 


  • OBSAZENO
8 000 Kč / místo
Kategorie: Pobyty u koní
 

 

Děti mladší 8 let bereme pouze po předchozí návštěvě a individuální dohodě kromě těch, které už známe a pobyt u nás již absolvovaly (volejte, pište email). Věkově budou letos všechny turnusy namíchané, pokryjeme tak všechny koně včetně poníků, pokud by v některém turnusu již byla většina děvčat starších, nemusíte se bát, že bych k nim dala třeba jednu holčinu malou, ohlídám to a probereme jinou možnost emailem nebo telefonicky po přijetí přihlášky.

Další informace pro ty, jež to u nás ještě neznají najdete v záložce Pobyty pro děti - doporučuji přečíst, je tam spousta odpovědí na Vaše otázky.

Přihlášku provedete kliknutím na produkt, jako když objednáváte v eshopu, nebo pokud byste s tím měli potíž, posláním emailu se jménem a datem narození Vaší dcery - po další emailové dohodě již závazná rezervace zaplacením poplatku 2000,- Kč na účet č. 6161391329/0800  (vratný při zrušení rezervace do 30.4.2024), přihlásit dítě musí vždy jeho rodič

Doplatek celkové ceny potom hradíte v hotovosti při příjezdu nebo týden před nástupem zašlete na stejný účet, na který jste posílali zálohu a uvědomte mne o tom prosím emailem. 

Emailový kontakt:  info@oldrichovskakonirna.cz nebo epodrabska@seznam.cz, v případě nutnosti

tlf. 777209971.

Děkuji a těším se na Vaše rezervace.