Prázdniny u koní 6. turnus 4. SRPEN - 9. SRPEN 2024

3 hodnocení

Moc si vážíme zájmu o naše pobyty, který je rok od roku vyšší, doufáme tedy, že i letos se to tu bude v létě hemžit mladými jezdkyněmi (většinou mají zájem o pobyty děvčata).

Letos opět příjezdy v neděli ráno od 8.00 do 9.00 hodin a odjezdy v pátek večer 18.00 - 19.00 - prosíme o dodržování těchto časů z organizačních důvodů.

Děkujeme

 

  


  • 3 volná místa
8 000 Kč / místo
Kategorie: Pobyty u koní
 

VARIANTA PŘÍMĚSTSKÉHO POBYTU - 

Jídlo - každý den dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, pitný režim, s sebou pouze láhev na pití !!!

Oblečení - dle aktuálního počasí, s sebou ideálně náhradní kalhoty, kalhoty na ježdění (ve vedru mohou děti přijít v kraťasech, ale na ježdění mít s sebou dlouhé kalhoty-leginy, rajtky), pevné boty (tenisky stačí, ne děravé sandály), mikina, svetr, bunda, čepice - klobouček na hlavu při slunci, plavky !, opalovací krém, repelent

Program - každý den budeme jezdit, buď na jízdárně nebo půjdeme do terénu, začátečníci výuka na lonži, výuka komunikace s koněm ze země, výuka teorie jak jízdy na koni, tak chovu a péče o koně, hry, kvízy týkající se koní, ping-pong, badmington, střelba ze vzduchovky na terč, koupání v rybníce, ale samozřejmě také úklid výběhů, příprava krmení koním, veškerá práce kolem koní

Vše pod dozorem instruktora jízdy na koni, ostatních pomocníků se zkušenostmi jak s koňmi tak s dětmi, vždy přítomna nejméně jedna plnoletá osoba a několik praktikantů.

PŘIHLÁŠENÍ PROBÍHÁ STEJNĚ PRO OBĚ VARIANTY, následně:

Děti mladší 8 let bereme pouze po předchozí návštěvě a individuální dohodě kromě těch, které už známe a pobyt u nás již absolvovaly (volejte, pište email). Věkově budou letos všechny turnusy namíchané, pokryjeme tak všechny koně včetně poníků, pokud by v některém turnusu již byla většina děvčat starších, nemusíte se bát, že bych k nim dala třeba jednu holčinu malou, ohlídám to a probereme jinou možnost emailem nebo telefonicky po přijetí přihlášky.

Další informace pro ty, jež to u nás ještě neznají najdete v záložce Pobyty pro děti - doporučuji přečíst, je tam spousta odpovědí na Vaše otázky.

Přihlášku provedete kliknutím na produkt, jako když objednáváte v eshopu, nebo pokud byste s tím měli potíž, posláním emailu se jménem a datem narození Vaší dcery - po další emailové dohodě již závazná rezervace zaplacením poplatku 2000,- Kč na účet č.6161391329/0800  (vratný při zrušení rezervace do 30.4.2024), přihlásit dítě musí vždy jeho rodič

Doplatek celkové ceny potom hradíte v hotovosti při příjezdu nebo týden před nástupem zašlete na stejný účet, na který jste posílali zálohu a uvědomte mne o tom prosím emailem. 

Emailový kontakt:  info@oldrichovskakonirna.cz nebo epodrabska@seznam.cz, v případě nutnosti

tlf. 777209971.

Děkuji a těším se na Vaše rezervace.