Prázdniny u koní 4. turnus - soustředění WORKING EQUITATION 21. ČERVENEC - 26. ČERVENEC 2024

10 hodnocení

Moc si vážíme zájmu o naše pobyty, který je rok od roku vyšší, doufáme tedy, že i letos se to tu bude v létě hemžit mladými jezdkyněmi (většinou mají zájem o pobyty děvčata).

Tento turnus bude věnován především disciplíně Working Equitation, které se věnujeme i na závodním poli. Pro účast ale nejsou nutné zkušenosti, může se ho zúčastnit každý, kdo má o tuto mladou zajímavou disciplínu zájem. I menší na ponících, naše poníky k workingu také vedeme. 

Budeme se snažit zajistit i účast externích trenérů, hlavně Jitky Šimouškové (úřadující mistryně republiky WE 2022 a 2023) a Petry Čejkové, v tom případě je možné, že dojde k navýšení ceny o nutné výdaje (ale budeme se snažit nepřesáhnout 1000,- Kč navíc).

Při přivezení vlastního koně počítejte s poplatkem za ustájení (box + výběh 400/den, pastevní 300/den - v ceně zahrnuto seno adlibitně, voda, liz, nutno si dovézt jádro (müsli) na co je kůň zvyklý). 

 

Letos opět příjezdy v neděli ráno od 8.00 do 9.00 hodin a odjezdy v pátek večer 18.00  - 19.00 - prosíme o dodržování těchto časů z organizačních důvodů.

 


  • OBSAZENO
8 000 Kč / místo
Kategorie: Pobyty u koní
 

Přihlášku provedete kliknutím na produkt, jako když objednáváte v eshopu, nebo pokud byste s tím měli potíž, posláním emailu se jménem a datem narození Vaší dcery - po další emailové dohodě již závazná rezervace zaplacením poplatku 2000,- Kč na účet č. 6161391329/0800 (vratný při zrušení rezervace do 30.4.2024), přihlásit dítě musí vždy jeho rodič

 V případě, že chcete přijet s vlastním koněm, bude nutné mít platné očkování, testy krve na AIE, stejně jako na závody. Nahlaste samozřejmě v meilu nebo zprávou, dle druhu naší komunikace, hlavně zda chcete na noc box, nebo kůň může být 24/7 venku. Samozřejmě bude oddělený, nebo s jedním naším nekonfliktním koněm tak, aby bylo vše v klidu. Chápeme, že se může cokoli neplánovaného stát, pokud by těsně před soustředěním nešlo koníka vzít s sebou, nevadí, můžete přijet i bez něj, zase jen nutné nahlásit. Zálohu na koně tudíž nevybíráme, platba na místě nebo převodem při příjezdu. 

Doplatek celkové ceny potom hradíte v hotovosti při příjezdu nebo týden před nástupem zašlete na stejný účet, na který jste posílali zálohu a uvědomte mne o tom prosím emailem. 

Emailový kontakt:  info@oldrichovskakonirna.cz nebo epodrabska@seznam.cz, v případě nutnosti

tlf. 777209971.

Děkuji a těším se na Vaše rezervace.