Vánoční setkání 2023

EDIT:

za letošní Vánoční setkání Vám všem velmi děkuji. Nejen, že Vás dorazilo tolik, ale ještě jste mi připravili tak obrovské překvapení, takový velký dar, který využijeme všichni k tréninkům. Nejde jen o to, sehnat na to peníze, ale celá ta organizace, dovoz všeho, tak, abych o tom nevěděla ... opravdu to bylo strašně hezké, velmi si toho vážím. Vážím si všech, kteří se na tom podíleli, děkuji z celého srdce a vážím si Vás všech, kteří podporujete svoje dcery v tom, co je baví a naplňuje. 

Přeji všem, aby ten nový rok byl plný radosti a lásky, společných chvil s blízkými, zdraví je nejdůležitější, ale bez opory, důvěry a lásky nejbližších i zdravý člověk strádá .... tak ať máte všichni na koho se spolehnout a o koho se opřít !

Děkuji, že děláte Konírnu tím, čím je ..

Eva

 

"Už se všichni těšíme, na Ježíška .... "

Ano ano, adventní čas nám začal a my už Vás chceme pozvat na tradiční vánoční setkání, letos se sejdeme 22.12. 2023 v pátek od cca 15.00, určitě neváhejte přijet i později, určitě u koní budeme minimálně do 18 - 19.00, moc rádi posedíme, poslechneme si vánoční písničky a koledy, nadělíme společně koním večeři, ochutnáme cukroví a vařit budeme teplé nealko i alko nápoje ;-). Většinou si děvčata také touto cestou nadělují dárečky mezi sebou, mohou toho využít, protože se zde setkají. Co se toho týče, tak my jsme Vás chtěli letos požádat - prosím nenoste čokolády, bonboniéry, láhve s vínem ani jiné další "volovinky", pokud chcete něčím přispět a chcete nějak vyjádřit svoji náklonnost, potřebujeme např. nové  kolečko, a to nejen takové klasické malé plastové, ale i to větší, dvoukolové - vybereme si ho nejraději sami, přijmeme jakýkoli finanční příspěvek, bude připravena krabička - prasátko. Pokud někdo nesnese tuto formu, kupte třeba lopatu, hrábě, koště, solný liz koním, mrkev nebo jablíčka. Opravdu nám tím uděláte velkou radost, narozdíl od takových těch klasických svíček a bonboniér nebo flašek ... a to platí pro všechny ! Děkujeme předem