Novinky z Konírny

Je tu konec května, začátek června, vlastně už skoro začátek léta. Jaro bylo nadupané, do tréninků jsme vlítli rovnýma nohama a dokonce jsme letos hodně závodili. Začalo to drezurami v Herouticích, pokračovalo v Políkně, u nás doma jsme uspořádali závody Working Equitation a pak přišly další hobby drezurní závody na Volevči a končit zdaleka nebudeme... Ještě čeká mě Nový Pávov, pak drezury v hřebčinci v Písku a sezonu ukončíme hobby skoky na Volevči. To je, co ?! Ani ve snu by mě nenapadlo, že budeme takto závodit. A že budou závody u nás, přímo v naší malé Konírně, to už vůbec ne... a k tomu Working Equitation a z toho nejenže Zetkové úlohy otevřené, ale i L národní soutěž, ve které jsme se s Armenkem kvalifikovali v L na MČR. Je to až neskutečné. Stálo to hodně potu, dřiny, někdy i slzy...ale stálo to za to. Jsem moc hrdá na svoje svěřenkyně, které si letos některé vyzkoušely závody i úplně poprvé a k tomu i na koních, kteří se zúčastnili poprvé. 

Jinak pilně trénujeme, maličko máme skluz ve skákání, věnovali jsme se opravdu hodně drezuře a workingu, ale to doženeme. Pony školy jsou plné k prasknutí, naši poníci makají. Stále pracujeme na přiježdění nového poníka Táni, doufám, že v létě už ho zapojíme. 

Rozloučili jsme se s naším Knightem, po třičtvrtě roce si ho konečně našli noví majitelé, ke kterým jsem ho odvezla s čistým svědomím, s vědomím, že se u nich bude mít dobře a že oni si s ním budou vědět rady. Tedy doufám a věřím v to. 

No a už se pomalu začínáme chystat na léto, protože opravdu ťuká na dveře. Už se těšíme.

Přikládám odkaz na fotky z našich závodů v Konírně.

https://nikol2005.rajce.idnes.cz/2023_-_Oldrichov_-_WE_zavody/?

https://eu.zonerama.com/TerezaKabickovaphotos/Album/9790008?fbclid=IwAR0U4XsykMNBDd0_sIJ5hYQNA3M4i9BIilsKgXxMgsSBHAmGn-mnlixUo8Y