Hubertská jízda a Hubertské setkání 2022

 

Srdečně Vás zveme na tradiční Hubertskou jízdu, která se bude konat v sobotu 12.11.2022 (sraz účastníků v Konírně do 10.00, slavnostní nástup a zahájení 10.30). 

Naše Hubertská vyjížďka je určena pro účastníky zvládající svěřeného koně ve všech chodech v organizovaném zástupu i ve větším lotu cizích koní, vítáni jsou ale i poníci a děti a je na ně vždy brán ohled. Vyjížďka je cca 1 - 1,5 hod cestou k loukám, kde jsou postaveny přírodní skoky, kde je pauza a účastníci, kteří nechtějí skákat, si mohou odpočinout a občerstvit se. Kdo skákat chce, utvoříme menší loty a zaskáčeme si skoky a odjedeme závod o liščí ocas (opět dobrovolně). Potom se celý velký lot opět odebere na cestu do Konírny cca 1 hod jízdy.

V Konírně je zajištěno občerstvení jak pro účastníky, tak jejich diváky, diváci jsou vedeni jízdou auty na louky, kde se skáče. Po ukončení se v Konírně vynese u ohně soud, všichni jsou zváni na buřty a další občerstvení. 

Rádi přivítáme jezdce z blízkého i dalekého okolí, koně s platnými veterinárními předpisy jako na závody (krve AIE a očkování), jezdce v korektním jezdeckém oděvu, s bezpečnostní přilbou a děti s vestou. 

Vybíráme 300,- Kč startovné na místě, ale předem prosíme o přihlášení na email, sms nebo messenger.

Srdečně zveme všechny diváky, pro ty je samozřejmě vstup zcela zdarma !!! Uvítáme děti z pony školičky a vůbec všechny, kdož u nás trénují, ale i ty, kteří se chtějí jen pokochat koňmi.

 

 

Dále srdečně zveme rodiče v neděli 6.11.2022 od 10.30 na tradiční Hubertské setkání dětí trénujících v Konírně

Tento Hubert je určen všem děvčatům, která trénují v Konírně, ale ještě se nemohou zúčastnit velkého Huberta. Celá akce se koná na jízdárně a v areálu Konírny. Děvčata předvedou rodičům, co se již naučily, jaké pokroky udělaly. Po celou dobu je připraveno občerstvení pro účastnice i veškeré jejich příznivce. Vítáni jsou všichni, kdo se chtějí příjemně pobavit a podívat se na mladé jezdkyně v různých stupních výcviku.

Sraz účastnic je pochopitelně dříve, kolem 9. hod. a budeme se snažit začít co nejdříve.

Hubertské setkání není určené pro děti z pony školičky, ty budou mít slavnostní ukončení sezony před Vánocemi 17.12., informace upřesníme. (Je to z důvodu velikého počtu dětí, navíc jsou ještě opravdu maličké a nejsou schopné samostatné jízdy na ponících).

 

Startovné 300,-