Prázdniny u koní 9. turnus 25. SRPEN - 30. SRPEN 2019

Moc si vážíme zájmu o naše pobyty, který je rok od roku vyšší, doufáme tedy, že i letos se to tu bude v létě hemžit mladými jezdkyněmi (většinou mají zájem o pobyty děvčata).

Letos bude upravena délka pobytu - příjezdy v neděli ráno od 7.00 do 9.00 hodin a odjezdy v pátek večer od 19.00 hodin

 


  • OBSAZENO
5 200 Kč / místo
Kategorie: Pobyty u koní
 

Pokud budete mít  zájem o 14 dní v kuse, není to problém, holky tu mohou zůstat, jen v sobotu bude volný a klidový režim a jídlo strohé, budeme se věnovat úklidu a přípravě na další turnus, v případě příznivého počasí děvčata např. odvezu na koupaliště do Mladé Vožice nebo do Domova pro koně na Leštinu apod.

Děti mladší 8 let bereme pouze po předchozí návštěvě a individuální dohodě kromě těch, které už známe a pobyt u nás již absolvovaly (volejte, pište email). 

Další informace pro ty, jež to u nás ještě neznají najdete v záložce Pobyty pro děti - doporučuji přečíst, je tam spousta odpovědí na Vaše otázky.

Přihlášku provedete kliknutím na produkt, jako když objednáváte v eshopu, nebo pokud byste s tím měli potíž, posláním emailu se jménem a datem narození Vaší dcery - po další emailové dohodě již závazná rezervace zaplacením poplatku 1500,- Kč na účet č. 2600640/3500 (vratný při zrušení rezervace do 15.5.2018), přihlásit dítě musí vždy jeho rodič

Doplatek celkové ceny potom hradíte v hotovosti při příjezdu nebo týden před nástupem zašlete na stejný účet, na který jste posílali zálohu a uvědomte mne o tom prosím emailem. 

Emailový kontakt:  info@oldrichovskakonirna.cz nebo epodrabska@seznam.cz, v případě nutnosti

tlf. 777209971.

Děkuji a těším se na Vaše rezervace.