LETNÍ POBYTY ZAČÍNAJÍ

Již v neděli očekáváme příjezd prvních děvčat na letní pobyt. Veškeré informace najdete v sekci Pobyty u koní/Letní pobyty. Zde  nejdůležitější info:

DŮLEŽITÁ INFORMACE : vzhledem k tomu, že cena za pobyt se určovala na sklonku roku 2021, kdy se nepočítalo s tak razantním zdražením naprosto všeho, prosíme všechny o příplatek na stravu ve výši 500,- Kč. Abychom nedělali zmatky v účetnictví jak nám, tak Vám (někteří jste platili přes zaměstnavatele apod.), poprosíme o tuto částku v hotovosti s sebou. Samozřejmě Vám na ni můžeme vystavit doklad. DĚKUJEME.

POKUD CHCETE UHRADIT ZBYTEK ČÁSTKY ZA POBYT NA ÚČET (4500,- je doplatek, pokud jste uhradili zálohu 2000,-), můžete tak učinit na NOVÉ !!! č. účtu 6161391329/0800

Pokud tak učiníte, prosím uvědomte mne o tom emailem, popřípadě uveďte do zprávy pro příjemce jméno přihlášené osoby.

PŘÍJEZDY JSOU VŽDY V NEDĚLI 8.00 - 9.00 A ODJEZDY V PÁTEK 18.00 - 19.00.

Dokumenty ke stažení potřebné k pobytům - jsou čtyři,  můžete je taktéž zaslat naskenované či vyfocené emailem. Kdo u nás již byl, stačí pouze Bezinfekčnost, pokud je potřeba, tak nový posudek od lékaře (pokud pozbyl platnosti). Informované souhlasy mám schované a pouze dopíši datum letošního pobytu. Šetřeme papírem a inkoustem ;-). Dokumenty najdete ve výše uvedené sekci.