LETOS JE NUTNÉ PROHLÁŠENÍ O BEZINFEKČNOSTI NA LETNÍ POBYT !!!!

Informace k letním pobytům 2020

AKTUÁLNĚ JSOU JIŽ VŠECHNY TURNUSY OBSAZENY, PŘIJÍMÁME POUZE NÁHRADNÍKY DO FRONTY ... DĚKUJEME. 

Vážení rodiče,

letní pobyty se blíží a my jsme moc rádi, že současná situace dovoluje je uskutečnit.

Prosím věnujte však pozornost, nově budeme vyžadovat Prohlášení o bezinfekčnosti, které je dostupné zde na stránkách ke stažení. Je nutné je vyplnit a podepsat až v den nástupu k pobytu. Dále klasické Potvrzení od lékaře o zdravotní způsobilosti dítěte.

Důrazně žádáme, abyste sem své dcery v žádném případě neposílali, pokud by vykazovaly jakékoli příznaky respiračního či jiného infekčního onemocnění, ohrozili byste tím průběh léta pro všechny další účastnice a hlavně pro nás provozovatele. Rovněž Vás jako každý rok žádáme o prohlídku hlavy a vlasů. Apelujte taktéž na své dcery ohledně dodržování hygienických návyků, samozřejmě budeme instruovat při nástupu na pobyt. V Konírně bude dostatek mýdla, desinfekčních prostředků, a také jednorázových ručníků. Osušku si každý přiveze sám, nejlépe malý ručník a jednu velkou osušku, oboje podepsané !!!

Zajistěte prosím láhev na pití, podepsanou, dostatečně velkou.

I když nebude nutné nošení roušek, prosím zajistěte ať každý má s sebou alespoň jednu roušku pro případ nutnosti návštěvy lékaře či nějakého veřejného objektu.

Přestože jsou veškeré informace dostupné v sekci Pobyty u koní, neustále mi chodí dotazy na platby - opakuji prosím buď doplatíte pobyt při příjezdu nebo převodem na účet, o němž mě prosím emailem informujte. 

 

POTVRZENÍ O BEZINFEKČNOSTI ZDE NEBO V SEKCI LETNÍ POBYTY, všechny další dokumenty, které je třeba k pobytu, jsou zde na stránkách v sekci Pobyty u koní/Letní pobyty ke stažení.

Bezinfekčnost_2020_Oldřichovská konírna

 Posudek_o_zdravotní_způsobilosti_dítěte