Bemer terapie pro koně

V současné době se věnuji vzdělání v oblasti fyzikální cévní terapie Bemer, která byla původně vyvinuta pro lidi. Pomáhá ale pochopitelně také zvířatům a jelikož s lidmi jsou neodmyslitelně spjati také koně, je možno ji využít i zde. Ne každý kůň má to štěstí, aby měl jen jednoho stálého jezdce, jak už je to i u našich koní v klubu a tím spíš pak koně mohou trpět různými fyzickými potížemi, zejména různými blokádami z nerovnoměrného zatěžování a jezdecky nezkušeného procvičování různých partií těla. Ale i kůň, který má svého stálého majitele a jezdce, byť se snaží dle svého nejlepšího svědomí dělat pro koně to nejlepší, může mít potíže pohybového aparátu, se stárnutím navíc i u velmi dobře a zkušeně jezdecky vedeného koně přibývají různé potíže stejně tak jako u lidí.  A nejen to, všechna zvířata, která jsme si po staletích k sobě jako lidé připoutali a domestikovali, začínají více či méně trpět stejnými civilizačními chorobami jako my lidé, ať už je to alergie, astma nebo nádorová onemocnění. Nemluvě o spoustě možných zranění ať už menšího či většího charakteru, víme, jak jsou koně "šikovní". A v neposlední řadě, i u relativně zdravého jedince s přibývajícím věkem právě mikrocirkulace cév "vázne", je to přirozený proces stárnutí organismu. A tato fyzikální cévní terapie Bemer cíleně působí na zlepšení mikrocirkulace pomocí magnetických impulsů. Což pomáhá komplexně celému organismu, ale dá se také zacílit na různé partie, kde je případně nějaký problém, třeba již zmíněné zranění.  U koní terapie probíhá úplně jednoduše pomocí aplikace speciálně vyvinuté magnetické deky a bandáží na nohy po určitou poměrně krátkou dobu. 

Co je to mikrocirkulace ? Kliknutím sem se dostanete na stránku, která Vám jednoduše přiblíží tento pojem. Nejsnazší ale bude, když mi zavoláte a já Vám ráda zodpovím Vaše dotazy na otázky, které Vás zajímají a vysvětlím, jak terapie Bemer funguje na tel.  777209971. Naprosto nezávazně a bezplatně ! ;-)

Pokud Vás navíc tato terapie zaujme, můžeme se domluvit na jejím předvedení ať už na našich koních, nebo nejlépe přímo na těch Vašich.