Notice: Undefined offset: 2 in /home/domeny/oldrichovskakonirna.cz/web/subdomeny/www/data/bannery_statistiky.dfnc.php on line 5 Notice: Undefined offset: 2 in /home/domeny/oldrichovskakonirna.cz/web/subdomeny/www/data/bannery_statistiky.dfnc.php on line 5 Vyjížďky - Oldřichovská konírna
Oldřichovská konírna
Dokument
Chcete se na šest minut přenést k nám?
NAŠE ZVÍŘATA

Vyjížďky

Nabízíme vyjížďky na koních do přírody, i pro úplné začátečníky. Podle individuální zdatnosti i pro děti cca od 10 let, samozřejmostí je ochranná přilba, kterou je zde možné zapůjčit, do 18-ti let věku je nutné mít i bezpečnostní vestu, několik jich je zde také k zapůjčení, od 16-ti let jsme ochotni udělit výjimku na písemnou žádost rodičů. Pokud nějaké jezdecké vybavení vlastníte, prosím vezměte si jej s sebou. V případě nejistoty a menší zdatnosti jezdce mohu jednoho z koní jistit na vodítku nebo zvolíme jízdu s vodičem. Pro děti a mládež do 18-ti let vyžaduji písemný souhlas rodičů. Každý zde podepíše Informovaný souhlas, i sám za sebe, kde je obeznámen se vším, co ho může při jízdě na koni potkat. Naši koně jsou hodní, zvyklí na děti, ostatní zvířata… Používáme anglická sedla a uzdění. Malé děti povozíme v okolí statku nebo na kratší vyjížďku s vodičem. Nezapomeňte si vzít dlouhé kalhoty a pevné boty a alespoň děti i dlouhý rukáv !!!

Vyjížďka 1 - 1,5 hod                 … 300,- Kč/os

Vyjížďka 2 hod                         … 400,- Kč/os

Více jak  2 hod                         … 500,- Kč/os

(nejdéle však 4 hod, delší výlet už je považovaný za polodenní či celodenní a cenu bychom dohodli individuálně) 

Vyjížďka pro děti s vodičem  kolem 45 min  ... 200,- Kč/dítě 

Povožení dětí v areálu statku ... 100,- Kč (1-4 děti), při větším počtu dle dohody 

Vyjížďka spojená s prohlídkou kovářského muzea a rozhledny Kovářka (cca hodina jízdy ke Kovářce, prohlídka cca 20-30min, cesta zpět opět cca hodina)

... 500,- Kč/os

Upozornění - na vyjížďku s Vámi vždy půjde průvodce, i kdybyste prokázali předem jezdeckou zdatnost na jízdárně. (Pouze v případě již pravidelných jezdců, po několika vyjížďkách a zvážení jezdeckých schopností a lidských kvalit jsem ochotna zvážit vyslat Vás samotné).

 

vyjížďka na zříceninu Šelmberk

vyjížďka na zříceninu Šelmberk

vyjížďka pro děti s vodičem

vyjížďka pro děti s vodičem

na vodítku s vodičem

na vodítku s vodičem
JEZDECKÝ KLUB
Kontakt

Eva Podrabská
Napište nám
+420 777 209 971
Jsme na facebooku
adresa:
Oldřichov 6
391 43 Mladá Vožice

Patříme k Toulavě
NahoruTisknout