Oldřichovská konírna
Dokument
Chcete se na šest minut přenést k nám?
NAŠE ZVÍŘATA

Ubytování

Je u nás možné ubytování ...

...ubytování u nás slouží spíše pro ty, kteří přijedou ke koním, chtějí trávit čas venku, najíst se někde v restauraci, výletovat a mít kde přespat,  v apartmánu není kuchyňka ... 

Náš apartmán využívají především děti - děvčata, přijíždějící ke koním na víkendy nebo prázdniny. Pokud tu zrovna nejsou, je samozřejmě možné jej využít i pro dospělé či rodinu. Není to však klasický penzion, prosím proto čtěte níže a zvažte sami ... 

Ubytování ryze chalupářské, přesto však s komfortem samostatné koupelny s prostornou vanou, odděleným WC, samostatný vchod ze dvora do vstupní místnosti sloužící jako obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ledničkou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnkou, druhá místnost jako ložnice s manželskou postelí a palandou (palanda i pro dospělé, lůžka 90x200). Naprosto pravdivě a předem i upozorňuji, že v zimních měsících je v naší staré kamenné chalupě chladno, hlavně od nohou, přes den topíme velmi sporadicky, neboť čas trávíme v jakémkoli počasí spíše venku. Tedy je nutné zvážit pobyt menších dětí v zimním období.

Pokud se k nám rozhodnete jet, nechte prosím svého pejska doma, máme dva velké psy a několik koček. Přijímáme pouze nekonfliktní feny mimo dobu hárání a pouze zvyklé na pobyt venku, u nás jsou zvířata mimo domácí prostory. A upozorňuji, že pro zachování bezpečnosti s sebou psy zásadně neberu na vyjížďky a nechci aby se během ježdění na koni na jízdárně pohybovali v blízkosti bez vodítka.

Pro větší skupiny možnost domluvit další ubytování pro 4-6 osob v novém penzionu přímo ve vsi, cca 5min pěšky od nás, kde je veškerý komfort, penzion u rybníka s možností rybolovu.

Pokud máte zájem, napište nám nezávazně Vaši představu o příjezdu - termín, počet osob, zájem o program u koní apod. a my Vám obratem uděláme cenovou nabídku, poté se můžete rozhodnout, zda využijete naší nabídky nebo ne.

V období letních prázdnin ubytovací apartmán slouží k ubytování dětských pobytů a další kapacity nemáme, proto se omlouváme, můžeme předat kontakt na již zmíněný krásný penzion ve vsi u pana Hojdara.

  
JEZDECKÝ KLUB
Kontakt

Eva Podrabská
Napište nám
+420 777 209 971
Jsme na facebooku
adresa:
Oldřichov 6
391 43 Mladá Vožice

Patříme k Toulavě
NahoruTisknout