Oldřichovská konírna
Dokument
Chcete se na šest minut přenést k nám?
NAŠE ZVÍŘATA
Aktuality / Prosincový program

Prosincový program

PROSINEC 2017/ LEDEN 2018

Listopad i prosinec s přihlédnutím k aktuálnímu stavu počasí fungujeme pořád dle rozpisu.

Snažte se prosím chodit/vozit děti co nejdřív kvůli brzkému stmívání. O víkendech poslední lekce /vyjížďka  15.30 !

Neděle 10.12.2017 od 10. hod kurz "práce ze země" - zopakujeme si jak pro koně vůbec přijít do výběhu a začít s ním komunikovat, jak ho správně odvést, vyčistit. protáhnout, namasírovat - strečink, jak s ním začít komunikovat a spolupracovat, lonžovat ..... vítáni všichni, menší však pozor aby udrželi pozornost a aby jim nebyla zima, bude u toho i hodně povídání... (odečteno z permanentek jako jedna lekce jízdy).

Víkend 16.-17.12.2017 bych ráda umožnila menším dětem pravidelně docházejícím Vánoční vyjížďku - dejte vědět, kdo má zájem a který den se Vám hodí. Hodně z dětí mají už také u mě vyjížďku v rámci permanentky tak bychom jí zrealizovali. 

Počínaje pondělkem  18.12.2017 koním začíná vánoční volno. Takže až do 5.1.2018 nebudou pravidelné lekce a docházka. Od víkendu 5.-6.1.2018 uvidíme jaké bude počasí a terén a jak bude probíhat moje rekonvalescence po naplánované menší operaci kýly, která bohužel vyžaduje nezvedat nic těžkého, což je v přípravě koně k jízdě pro dítě jaksi nemožné (děti nenasedlají, nedotáhnou sedlo a já toto nebudu moci několik týdnů dělat) sledujte proto prosím stránky, budu se snažit zajistit za sebe náhradu či mít pomocníky, o víkendech určitě, jinak se budeme snažit opět normálně fungovat, záleží i na počasí a terénu, budeme muset případně trošku improvizovat, vyjížďkovat a omezit výuku na jízdárně a domluvit se dle aktuální situace. Děkuji za pochopení již předem...

23.12.2017 od cca 13.h tradiční Vánoční nadílka koním - přijďte popovídat, dát si čaj,  grog, kávu...doneste ochutnat cukroví a koním jablka, mrkev, pečivo....budeme se těšit :-)

Mezi svátky tj. 27.-30.12.2017 možnost domluvit vyjížďku, lekce na jízdárně nebudou ! (I koně potřebují oddych a duševní relax, zima a vánoce jsou k tomu přeci jako stvořené...)

Info pro členky klubu:

Pro Vás to samozřejme neplatí, vy můžete chodit pořád....Také bude vánoční a novoroční vyjížďka - domluvíme později dle aktuálního stavu počasí ;-) 

 

JEZDECKÝ KLUB
Kontakt

Eva Podrabská
Napište nám
+420 777 209 971
Jsme na facebooku
adresa:
Oldřichov 6
391 43 Mladá Vožice

Patříme k Toulavě
NahoruTisknout