Oldřichovská konírna
Dokument
Chcete se na šest minut přenést k nám?
NAŠE ZVÍŘATA
Aktuality / Neoficiální zápis ze schůze 12.12.2015

Neoficiální zápis ze schůze 12.12.2015

V sobotu 12.12.2015 opět v nepříznivém počasí, ale přesto jsme se konečně sešly ve vyšším počtu. Přítomni na sobotní "brigádě" a schůzi:

Lenka Písaříková, Tereza Kabíčková, Tereza Humešová, Vendula Kavková, Veronika Petráňková, Tereza Říhová, Kristýna Králová, Kristýna Marková, Barbora Vaňková.

Řádně omluveny: Daniela Pilátová - nemoc, Karolína Krůšková - rodinné důvody 

Tak, děkuji za pomoc při veškeré práci, bylo fajn udělat toho tolik v tak krátkém čase :-). Taky děkuji všem, kdo potom zůstaly na povození dětí u stromečku na návsi, jsem ráda, že jsme splnili i přes to počasí slib dětem a koně je svezli.

Projednali jsme tedy Vaší docházku a mojí prosbu, abyste se včas a řádně omlouvaly, abych věděla, s kým můžu počítat a s kým ne, jelikož si podle toho organizuji nejen svůj čas, ale i chod naší rodiny. Všem děkuji za pochopení i za okamžitou zpětnou vazbu :-).

Dalším bodem projednání členství našeho klubu v České jezdecké federaci (ČJF) od ledna 2016, s čímž jste souhlasily a připojily se k přihlášce i jednotlivců všechny, takže holky, co nebyly přítomny, Vám vše povím, až se uvidíme. Nezapomeňte si předávat k podpisu rodičů přihlášku (všichni pod 15 let) a potom mi jí donést!

Jinak se nic nemění, vzhledem ke krátkému dni a počasí jsme se dohodly, že koně mají v podstatě volno, prosinec, leden, uvidíme hlavně podle počasí. Nicméně i přesto Vám neodpadá povinnost se o ně chodit postarat ! ;-) Volno neplatí pro Karinu, Efébu a Woltona, kteří ze zdravotních důvodů potřebují pravidelný pohyb.

Připomínám, abyste si rozmyslely, kdo se chce účastnit Vánoční a Novoroční vyjížďky, a navrhovaly datum té Vánoční.

A poslední připomínka - jako každý rok - kdo může a chce, na Štědrý den cca 12.30 - 14.30 býváme u koní, popíjíme horké nápoje, baštíme cukroví, povídáme a nadělujeme koním jablíčka, pečivo a mrkev, zkrátka všechny dobroty, co kdo donese. 

Toť asi vše, kdo by měl nějaké připomínky a návrhy, tak neváhejte, pište nebo mi řekněte. Všem přeji hezké svátky, ale to se doufám ještě uvidíme. 

JEZDECKÝ KLUB
Kontakt

Eva Podrabská
Napište nám
+420 777 209 971
Jsme na facebooku
adresa:
Oldřichov 6
391 43 Mladá Vožice

Patříme k Toulavě
NahoruTisknout