Oldřichovská konírna
Dokument
Chcete se na šest minut přenést k nám?
NAŠE ZVÍŘATA
Aktuality / PROVOZ listopad a prosinec 2018

PROVOZ listopad a prosinec 2018

listopadu žádné zvláštní akce nechystáme, doufám, že počasí dovolí normální provoz, pokud si nebudete jisti, v případě nevhodných povětrnostních podmínek (déšť, silný vítr, promočená jízdárna apod.), zda se lekce koná, pište sms, volejte, nejlépe kolem oběda, do té doby nebývá jasné, jak se počasí odpoledne vyvine.

Na jízdárnu jsme nainstalovali reflektor, takže doufám, že i pozdější lekce zvládneme při umělém osvětlení.

VYJÍŽĎKY objednávejte pouze na neděle nebo v týdnu, o sobotách jsou tu teď do Vánoc v okolí všude hony a toto nebezpečí nebudeme pokoušet. Děkujeme za pochopení. 

V prosinci bude normální provoz až do 19.12. (středa), poté nastane vánoční pauza ve výuce do 2.1.2019 (středa). V novém roce tedy začínáme zase od 3.1. 2019. V této pauze je možné pouze od čtvrtka 27.12. do neděle 30.12. domluvit vyjížďku a to dle aktuálního stavu počasí a terénu.

16.12. v neděli výjimka - mimo provoz (moje nepřítomnost).

TRADIČNÍ VÁNOČNÍ NADÍLKA KONÍM 23.12.2018 od 13.hod

23.12. od 13. – 15. hod všechny srdečně zveme na vánoční nadílku koním, jako už každoročně se sejdeme, při kávě a čaji ochutnáme cukroví, které můžete přinést a koním samozřejmě jejich dobroty – tvrdé pečivo, jablka, mrkev, pamlsky, můžete v případě že chcete, samozřejmě nadílet i další věci koním, všech možných „cajků“ máme dost, ale jako dárek jsou vhodné vojtěškové granule, jakékoli musli či granule určené koním (včetně sladového květu, cukrovarských řízků, pšeničných otrub, rýžových otrub, lněného semínka či oleje, ostropestřecového oleje – všechny tyto věci jsou zejména v zimě vítané), solné a minerální lizy, kdo byste sehnal seno či ječnou slámu v jakémkoli množství, budete oslavován jako Ježíšek :-). Ale !!! Není povinnost něco nosit, i kdybyste nic nepřinesli, rádi všechny naše příznivce uvidíme, svátečně popovídáme, popřejeme si hezké Vánoce a rozloučíme se před koncem roku. Vy samozřejmě především s koňmi. Budeme se těšit.

 

TERMÍNY letních turnusů očekávejte v prvních 14 dnech nového roku, samozřejmě proběhne upozornění.

 

JEZDECKÝ KLUB
Kontakt

Eva Podrabská
Napište nám
+420 777 209 971
Jsme na facebooku
adresa:
Oldřichov 6
391 43 Mladá Vožice

Patříme k Toulavě
NahoruTisknout