Oldřichovská konírna
Dokument
Chcete se na šest minut přenést k nám?
NAŠE ZVÍŘATA
Fotogalerie / Léto 2013 u koní letem světem jak šly týdny ...

Léto 2013 u koní letem světem jak šly týdny ...

 

Máme za sebou první týden, kdy nás navštívily dvě 10-ti leté slečny se 7-letým bráškou a k tomu naši kluci...byl to perný týden, kdy se intenzivně jezdilo na jízdárně, včetně kluků, ale i na vyjížďky a mimo to si děti užívaly další letní radovánky :-). Fotodokumentace ve fotogalerii...

Druhý týden jsem tu přivítala hned čtyři slečny, dvě 13-tileté a dvě 10-ti leté..holky už nějaké zkušenosti s koníky mají a je s nimi radost pracovat. Taky nám začaly cvičit psy :-). Byl to moc příjemný týden plný ježdění v přírodě i na jízdárně a s výletem na Kamberk, kde jsme plavili koně. Fotografie zde v naší fotogalerii .

Třetí týden jsem se snažila věnovat své rodině, tedy našim klukům, přesto přitom denně jezdila na vyjížďky slečna Zuzka, já, Lenka, nebo my obě s ní...povedl se nám taky hezký výlet na Šelmberk. Na výletě a vyjížďkách u nás byla příjemná rodinka, kterou jsme poznali druhý týden při výpravě na Kamberk.

Čtvrtý týden přijela známá dvojka Eliška s Helčou, jako vždy nás čekalo vyčištění králíkárny, tréninky na jízdárně i vyjížďky...holky se konečně dočkaly cvalu a šlo jim to všechno moc pěkně. Taky máme novou posilu Natálku, která v sedmi letech perfektně rajtuje Vojtíka a holky Pešoutovy už máme taky obě :-), Barča poctivě trénuje na jízdárně a počátkem pátého týdne prázdnin ji čeká první vyjížďka... Jen koně i nás sužuje vedro a sucho a s tím taky obtížný hmyz...

Další týdny u nás tedy trávily většinu svého volného času Adéla s Barčou a malá Natálka. Zastihla nás skutečná tropická vedra a potom i nenadálá bouřka s vichřicí, kterou jsme prožily společně ve stodole a musím říct, že holky byly víc než statečné. Taky nás už dvakrát navštívila Kačka, která se začala učit a spolu s bráškou ji u nás v srpnu čeká pobyt... No stále se něco děje a léto nám hezky plyne. Fotky z těchto dalších týdnů můžete shlédnout v naší fotogalerii zde.

Srpen nám zahájil malý Dominik, pro kterého byl pobyt u nás první zkušeností delšího odloučení o rodičů. Zvládl to na výbornou a zvířátka mu to jistě usnadnila... A další srpnový  týden tu strávily Lenka se Šárkou...holky, které jsou začátečnice. Musím je ale opravdu pochválit, jsou šikovné a za týden udělaly velký pokrok, dokonce jsme pobyt zakončily vyjížďkou na Šelmberk. 

A prázdniny se chýlí ke konci, druhou polovinu srpna přijela Kačka s Honzíkem, další šikulky. Pracovali, hráli si, jezdili jak na jízdárně tak na procházky. Spolu s nimi trénovali i naši kluci a užívali si společnost podobné věkové kategorie :-). 

A na úplný závěr prázdnin ti, kdož toto léto v konírně otevírali...Kačka, Lucka a Kryštof ... dveře se jim právě otevírají a letošním letním prázdninám se zavírají. Léto budiž pochváleno.

KOMPLETNÍ FOTOALBA ZE VŠECH LETNÍCH POBYTŮ MŮŽETE SHLÉDNOUT na našem rajčeti.


jízdárna

jízdárna

ošetřování

ošetřování

trénink psů

trénink psů

3. týden vyjížďka na Šelmberk

3. týden vyjížďka na Šelmberk

Zuzka s Rebelkem

Zuzka s Rebelkem

brzké ráno na Šelmberku

brzké ráno na Šelmberku

malý Dominik připravuje Vojtu

malý Dominik připravuje Vojtu

...a trénuje

...a trénuje

Lenka a Šárka

Lenka a Šárka

Kačka, Honzík a naši kluci

Kačka, Honzík a naši kluci

práce je tu dost ...

práce je tu dost ...

...a kdo chce jezdit...

...a kdo chce jezdit...

...musí pracovat...

...musí pracovat...

...pak je čas i na hraní

...pak je čas i na hraní

a ježdění ...

a ježdění ...

Lucka

Lucka

Kačka

Kačka

Kryštof

Kryštof

..a celá parta :-)

..a celá parta :-)
  
JEZDECKÝ KLUB
Kontakt

Eva Podrabská
Napište nám
+420 777 209 971
Jsme na facebooku
adresa:
Oldřichov 6
391 43 Mladá Vožice

Patříme k Toulavě
NahoruTisknout