Oldřichovská konírna
Dokument
Chcete se na šest minut přenést k nám?
NAŠE ZVÍŘATA
Aktuality / Konečně pastva, konečně sluníčko...

Konečně pastva, konečně sluníčko...

Kromě změn ve stádě, tedy odchodů Myšky a Karči, a smutné zprávě o Efince, jsme tu měli i veselo... Prodloužený květnový víkend s holkama, které už jsou tu "jako doma" a další květnový víkend zase s holkama, které u nás byly poprvé... Mezitím tréninky a vyjížďky pravidelných jezdců. Jsem spokojená v práci s Armenem, důvěra roste, koníček pracuje dobře, zvládli jsme už toho hodně a zatím i přes některé neshody to vždycky spolu zmákneme ku spokojenosti. Už spolehlivě vodí vyjížďky, i setkání v terénu s cizíma koňma a následnou vyjížďku s nima zvládl perfektně. Žádné zlobení, žádný úprk, naprosto vyrovnaný kůň.

Konečně mají koně taky každodenní pastvu, jedna parta dole a druhá na sadě a v zahradě. Najednou máme víc "hubených" než "tlouštíků", no je to takový rok ve znamení změn, někomu se možná nelíbí, mně je to jasné. Ale život změna je, spoustu věcí člověk změnit nechce, ale ví, že to tak je lepší. Je věk, kdy se to těžko chápe, dospělí chápou snadněji... Mrzí mě, že možná i díky těmto změnám jsem přišla o některé jezdkyně, ale naproti tomu se mi zase některé vrátily... Některé mi rostou a začínají jezdit moc pěkně, je radost se na ten vývoj dívat. Udolali jsme už zásadní zlom i s mým nejmenším jezdcem, se kterým to bylo hodně těžké. Ale oba jsme se zakousli a vida, ono to jde.

Mám ze všech radost, někdy toho mám plný kecky, někdy mám plný kecky i koní, nemyslete si...každý den s nimi Vás taky někdy skoro připraví o nervy... A vím, že jsem možná někdy podrážděná a protivná, přesto mi věřte, že Vás mám všechny ráda ! A pak přijde tenhle "krásnej čas", květnové večery, Máj .... a já si řeknu "požehnaná chvíle" a dojmu se a zase vím, že bych to přeci nemohla vyměnit za nic na světě... Užívejte si ten krásný májový čas a přijďte za náma ;-). 

  
JEZDECKÝ KLUB
Kontakt

Eva Podrabská
Napište nám
+420 777 209 971
Jsme na facebooku
adresa:
Oldřichov 6
391 43 Mladá Vožice

Patříme k Toulavě
NahoruTisknout