Oldřichovská konírna
Dokument
Chcete se na šest minut přenést k nám?
NAŠE ZVÍŘATA

JARNÍ PRÁZDNINY 2019

Jarní prázdniny jsou sice v zimním období, kdy je přeci jen u koní a na statku vše obtížnější, je zima, sychravo, větrno, terén je někdy nesjízdný ... je tedy třeba počítat se všemi možnými nepřízněmi počasí, nedivit se, když se stane, že se prostě a jednoduše jezdit na koni nedá ... Přesto Vám nabízíme možnost si tady tu zimní nepohodu ale zároveň někdy i velkou romantiku a krásu zažít, zajezdit si ve sněhu, pokud se povede, nebo už třeba naopak bude skoro jarní počasí ... Pobyty v zimě jsou vhodné samozřejmě spíš pro starší a pokročilejší, protože je velká pravděpodobnost, že jízdárna nebude v provozu a bude třeba jezdit do terénu, koně jsou v zimě "živější". Je třeba se vybavit dostatkem teplého oblečení, čepic, rukavic, teplých zimních bot, bez toho to tu opravdu nejde. Ne nadarmo se to tu jmenuje Česká Sibiř. 
Pokud přesto máte zájem u nás týden jarních prázdnin strávit nebo třeba i jejich část, domluvte se s někým dalším, abyste v termínu byly alespoň čtyři.
Domluva po emailu nebo telefonu, předběžně cena za týden od soboty do pátku večer 5600,- (800,- /den) - zohledněna topná sezona.
PŘEDBĚŽNĚ PŘIHLÁŠENY:
Termín 18.-22.2. (Praha 6-10)
Anička Veličková, Adriana Šlejmarová, Nikola Mokrycki

JEZDECKÝ KLUB
Kontakt

Eva Podrabská
Napište nám
+420 777 209 971
Jsme na facebooku
adresa:
Oldřichov 6
391 43 Mladá Vožice

Patříme k Toulavě
NahoruTisknout