Oldřichovská konírna
Dokument
Chcete se na šest minut přenést k nám?
NAŠE ZVÍŘATA
Aktuality / Hubertská jízda Oldřichovská konírna 2018

Hubertská jízda Oldřichovská konírna 2018

HUBERTSKÁ JÍZDA OLDŘICHOVSKÉ KONÍRNY 2018

 se bude konat v sobotu 13.10.2018 od 11.00 hodin.

Moc rádi Vás přivítáme na naší dá se říci už tradiční Hubertské jízdě, která je určená všem, kdo již ovládají koně spolehlivě ve všech chodech v terénu a ač budeme mít připraveny na dvou loukách lehké přírodní skoky, nevyžadujeme jejich absolvování. Můžete vzít děti, nebo začátečníky, kteří si chtějí vyzkoušet jednoduchou Hubertku. Není problém během vyjížďky odstoupit, vrátit se, nebo si přesednout na jiného koně.  Prosíme však zúčastněné, zejména jejich instruktory, aby vybírali jezdcům vhodné koně, které ovládají, s ohledem na bezpečnost ostatních účastníků. Jízda bude formou vyjížďky, na jejímž začátku a konci se zastavíme na již zmíněných loukách, kam se dobře dostanou i diváci a kde bude možnost si skočit jednoduché přírodní skoky. Na konci a to opět pouze dobrovolně, bude i krátký "dostih" simulující hon na lišku. Během společné vyjížďky bude vždy klus či cval v korektní formaci lotu dodržujícího následování Lišky a Mastera.

Na konci jízdy opékání buřtů, občerstvení a "soud", či pasování nováčků v Konírně, kde bude možnost si koně nechat v ohrádce. Nemusíte mít tedy s sebou nutně na všechny "podržkoně" . :-)

Prosím “přespolní” nahlašte svoji účast s počtem koni a jezdců emailem nebo fb zprávou na messengeru, a to nejlépe alespoň týden předem. 

V případě velmi špatného počasí se akce přesune nebo zruší. 

Slavnostní jezdecké oblečení vítáme, bezpečnostní helmy a u dětí a dorostenců vesty povinné. 

Startovné 200,- Kč. 


 

JEZDECKÝ KLUB
Kontakt

Eva Podrabská
Napište nám
+420 777 209 971
Jsme na facebooku
adresa:
Oldřichov 6
391 43 Mladá Vožice

Patříme k Toulavě
NahoruTisknout