Oldřichovská konírna
Dokument
Chcete se na šest minut přenést k nám?
NAŠE ZVÍŘATA

Fotografování - na koni, s koněm, se zvířaty...

Nyní spolupracujeme na focení s amatérskou mladou fotografkou Terezou Kabíčkovou, samozřejmě je možné domluvit focení s vlastním fotografem.

Nabízíme možnost zapůjčení koně/koní na fotografování - pózování s koněm i na koni, či při tréninku na jízdárně apod. Nutno vlastní oblečení (můžeme zapůjčit bezpečnostní pomůcky - helma, vesta, chapsy) a vlastní líčení. 

Nejčastěji tuto službu využívají klienti - resp. slečny na pobytech u koní, kdy se na jedno celé odpoledne fotografka objedná a děvčata pak mají krásný set fotografií se svým oblíbencem. Cenově se odvíjí podle počtu účastnic (většinou kolem 1000,- Kč, které se rozpočítají).

Ale již jsme koně zapůjčovali i na focení jako dárek, časově samozřejmě individuálně dle požadavků, při standardním focení s koněm v šatičkách pouze bez sedla a vedle něj v různých pózách a poté na jízdárně v jezdeckých pózách  cca 2 hod času, 1000,- Kč. 

A níže pár ukázek, jaké fotky mohou vzniknout... tyto jsou ještě od původní fotografky, se kterou jsme spolupracovali, nyní se můžete podívat ještě ZDE na fotky přímo Terezy K. 

 
JEZDECKÝ KLUB
Kontakt

Eva Podrabská
Napište nám
+420 777 209 971
Jsme na facebooku
adresa:
Oldřichov 6
391 43 Mladá Vožice

Patříme k Toulavě
NahoruTisknout